Zarządzanie koordynacją projektu dla BIM Menedżerów

Technologia BIM w procesie inwestycyjno-budowlanym

DLA BIM MENEDŻERÓW

BIM DLA PROJEKTANTÓW

BIM DLA INWESTORÓW

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

DLACZEGO MY?

 

Staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i odpowiednio dopasować naszą ofertę.

 

Stawiamy na jakość, stały rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii.

 

Jesteśmy grupą doświadczonych inżynierów, tworzymy zgrany zespół, który z sukcesami wspiera wdrożenia nowoczesnych rozwiązań w Waszych firmach.

 

Staramy się czerpać dobre wzorce od tych, którzy z sukcesami przecierali szlaki w swoich branżach i jak mawiał Henry Ford: "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces."

SZKOLENIA BIM DLA WYKONAWCÓW:

 

Współczesne budowy to przede wszystkim stan ciągłego “niedoczasu”, w których jedyną pewną “stałą” jest nieustająca zmienność.

 

Pokażemy Ci jak:

  • sprawdzić czy w projekcie występują kolizje, zanim spowoduje to zatrzymanie budowy,
  • wykorzystać modele BIM do przygotowania precyzyjnych przedmiarów,
  • usprawnić komunikację z biurem projektowym i przyspieszyć odbiory. 
  • pozyskać wiele cennych informacji z modeli BIM

 

Wszystko to pomoże lepiej wykorzystać posiadane zasoby ludzkie i sprzętowe, oraz skrócić czas realizacji inwestycji.

Szkolenia BIM

BIM czyli Building Information Modeling to szerokie zagadnienie związane z zarządzaniem informacją podczas całego procesu inwestycyjnego. Obejmują one wiele zagadnień a stworzone obiekty 3d stanowią wspaniałe źródło wiedzy i wytycznych dla wszystkich uczestników inwestycji budowlanej. Tworzenie i zarządzanie informacjami BIM wymaga jednak specyficznej wiedzy by wszystko działało jak należy. Dlatego niezależnie czy jesteś projektantem, inwestorem, BIM menedżerem czy wykonawcą szkolenia BIM to ważny element podnoszenia Swoich kwalifikacji. U nas znajdziecie szkolenia BIM dla wszystkich ról występujących w inwestycji budowlanej dopasowane do wykonywanych obowiązków i posiadanej wiedzy. szkolenia BIM pozwolą na zdobycie wiedzy która przyczyni się do wydajnego wykonywania projektów inwestycyjnych, dobrej współpracy na każdym etapie i pozytywnego zakończenie każdej inwestycji.

 

W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres szkoleń BIM. Dokonujemy szkoleń dla Projektantów gdzie uczymy obsług nowoczesnych narzędzi umożliwiających projektowanie BIM według zalecanych standardów i z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych informacji jakie muszą być zamieszczone w dokumentacji. Tak samo posiadamy oferty przygotowane dla inwestorów, wykonawców i producentów. Nasze szkolenia BIM to kompleksowa wiedza z technologi BIM podawana przez wieloletnich praktyków w tym zagadnieniu. Posiadamy szkolenia BIM przeznaczone dla osób początkujący chcących zdobyć podstawową wiedzę z zakresu BIM jak również posiadamy szkolenia dla osób zaawansowanych mających już pewne wiedzę i doświadczenie w tej metodyce. BIM pozwala a zwiększenie efektywności każdej inwestycji budowlanej a inwestycja w szkolenia BIM to doskonały sposób na szybkie i skuteczne wprowadzenie BIM do przedsiębiorstwa. 

© 2018 by CAD-MES Project