Wdrożenia BIM

Projektowanie

Wsparcie techniczne

Rekrutacja personelu

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

DLACZEGO MY?

 

Staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i odpowiednio dopasować naszą ofertę.

 

Stawiamy na jakość, stały rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii.

 

Jesteśmy grupą doświadczonych inżynierów, tworzymy zgrany zespół, który z sukcesami wspiera wdrożenia nowoczesnych rozwiązań w Waszych firmach.

 

Staramy się czerpać dobre wzorce od tych, którzy z sukcesami przecierali szlaki w swoich branżach i jak mawiał Henry Ford: "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces."

Projektowanie


Jesteśmy inżynierami z uprawnieniami do projektowania i doświadczeniem w realizacji wielu ciekawych projektów.


Jesteśmy przygotowani do kompleksowej realizacji projektów architektoniczno-budowlanych (z wykorzystaniem technologii BIM) jak również projektów mechanicznych (z wykorzystaniem cyfrowego prototypowania).


Zdajemy sobie sprawę, że coraz nowsze oprogramowanie i rozwiązania powodują, że w natłoku zleceń i bieżącej pracy nie zawsze jesteś w stanie nadążyć za zmianami. To, w czym się specjalizujemy, to wsparcie i pomoc przy tworzeniu modeli 3D z wykorzystaniem metodologii BIM oprogramowania takiego jak Autodesk Revit, Autodesk Advance Steel, Autodesk Robot Structural Analysis, Autodesk Inventor Professional. Jesteśmy gotowi i otwarci na nowe, ciekawe wyzwania. Nie wiesz jak zacząć inwestycje w BIM? Potrzebujesz wdrożenia lub wsparcia w realizacji kontraktu? Skontaktuj się z nami.

© 2018 by CAD-MES Project