BIM DLA PROJEKTANTÓW

BIM DLA PRODUCENTÓW

OGÓLNIE O BIM

BIM DLA INWESTORÓW

SPRAWDŹ TERMINY I CENY SZKOLEŃ

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

DLACZEGO MY?

 

Staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i odpowiednio dopasować naszą ofertę.

 

Stawiamy na jakość, stały rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii.

 

Jesteśmy grupą doświadczonych inżynierów, tworzymy zgrany zespół, który z sukcesami wspiera wdrożenia nowoczesnych rozwiązań w Waszych firmach.

 

Staramy się czerpać dobre wzorce od tych, którzy z sukcesami przecierali szlaki w swoich branżach i jak mawiał Henry Ford: "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces."

BIM DLA WYKONAWCÓW

 

Stosując technologie BIM zyskasz między innymi:

  • Wyeliminowanie większości kolizji – otrzymasz skoordynowany, poprawny cyfrowy model budynku. Zawsze możesz też sam zweryfikować otrzymane modele i wykorzystując automatyczne narzędzia  wykryć  i wyeliminować kolizje zanim spowoduje to problemy na budowie.

  • Precyzyjne przedmiary – ograniczysz straty materiałowe i zoptymalizujesz zużycie materiałów

  • Krótszy czas realizacji inwestycji – mniej błędów projektowych to mniej przestojów i problemów na budowie

  • Większy poziom bezpieczeństwa na budowach – możesz zobaczyć w 3D każdy element przed jego wykonaniem, docenisz to szczególnie przy złożonych i nietypowych fragmentach obiektu.

  • Lepsze wykorzystanie zasobów ludzkich i sprzętowych – wykorzystaj dane z modelu 3D do precyzyjnego planowania

  • Szybką i płynną wymianę informacji z biurem projektowym i inwestorem – będziesz mieć kontrolę nad przepływem danych i dokumentacji, możesz też wykorzystać technologie chmurową i urządzenia mobilne do raportowania o problemach bezpośrednio z placu budowy.

  • Sprawne odbiory – wykorzystaj zgromadzone informacje i uzupełnij je o dodatkowe (karty odbiorów, instrukcje obsługi, karty gwarancyjne itp.) i wykorzystaj technologie BIM do sprawnego przeprowadzenia obiorów i przesłaniu informacji o ewentualnych problemach bezpośrednio z obiektu do odpowiedzialnej za korektę osoby.

© 2018 by CAD-MES Project