Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

BIM DLA PRODUCENTÓW

BIM DLA PROJEKTANTÓW

BIM DLA WYKONAWCÓW

OGÓLNIE O BIM

SPRAWDŹ TERMINY I CENY SZKOLEŃ

DLACZEGO MY?

 

Staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i odpowiednio dopasować naszą ofertę.

 

Stawiamy na jakość, stały rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii.

 

Jesteśmy grupą doświadczonych inżynierów, tworzymy zgrany zespół, który z sukcesami wspiera wdrożenia nowoczesnych rozwiązań w Waszych firmach.

 

Staramy się czerpać dobre wzorce od tych, którzy z sukcesami przecierali szlaki w swoich branżach i jak mawiał Henry Ford: "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces."

BIM DLA INWESTORÓW

 

Stosując technologie BIM zyskasz między innymi:

 • Łatwiejszą weryfikację dokumentacji projektowej – Dzięki dostępowi do aktualnego modelu 3D obiektu (w tym również za pomocą bezpłatnych przeglądarek) możesz obserwować postępy prac projektowych i w przystępny sposób nadzorować proces projektowy.

 • Dostęp do danych ułatwiających analizę i optymalizację budynku – Technologia BIM to nie tylko model 3D, to przede wszystkim płynna wymiana informacji i wiele narzędzi pozwalających na optymalizację obiektu, a więc na potencjalne oszczędności.

 • Narzędzie wspierające wycenę robót oraz proces ofertowania przez wykonawców – szybki i precyzyjny przedmiar z modelu 3D pozwala na łatwą weryfikację składanych ofert. 

 • Krótszy czas inwestycji – skoordynowany, poprawny cyfrowy model 3D pozwala wyeliminować większość kolizji i problemów już na etapie projektu, dzięki czemu proces budowy przebiega sprawniej i bez niepotrzebnych przestojów.

 • Bardziej transparentny i przewidywalny proces budowy – Połącz dane gromadzone w procesie projektowym z harmonogramem i wymianą informacji z projektantami i wykonawcą.

 • Lepsze zarządzanie ryzykiem inwestycyjnym i kosztami na poziomie planowania inwestycji - BIM stwarza możliwość szybkiego opracowania symulacji różnych wersji projektu, w celu wybrania najbliższego oczekiwaniom Inwestora.

 • Łatwiejsze zarządzanie zmianami (rewizjami) w trakcie budowy – każda zmiana jest wykonywana raz i pojawia się automatycznie na każdym arkuszu rysunkowym i zestawieniu materiałowym wygenerowanym z modelu.

 • Wspomaganie procesu kontroli postępu prac budowlanych – Dzięki dostępowi do wszystkich zmian w modelu 3D obiektu (w tym również za pomocą bezpłatnych przeglądarek) oraz obiegowi informacji możesz kontrolować postępy prac budowlanych

 • Szybką i płynną wymianę informacji z biurem projektowym i inwestorem – będziesz mieć kontrolę nad przepływem danych i dokumentacji, możesz też wykorzystać technologie chmurową i urządzenia mobilne do raportowania o problemach bezpośrednio z placu budowy.

 • Sprawne odbiory – wykorzystaj zgromadzone informacje i uzupełnij je o dodatkowe (karty odbiorów, instrukcje obsługi, karty gwarancyjne itp.) i wykorzystaj technologie BIM do sprawnego przeprowadzenia obiorów i przesłaniu informacji o ewentualnych problemach bezpośrednio z obiektu do odpowiedzialnej za korektę osoby.

 • Usprawnienie zarządzania wybudowanych obiektem – wykorzystaj modele i zebrane informacje do efektywnego zarządzania obiektem

© 2018 by CAD-MES Project